Najczęściej zadawane pytania

Gdy zamawiasz produkt lub usługę, na portalu Frendi nie dokonujesz żadnych opłat. Pobierając kupon o wartości np. 20 zł na usługę o wartości 40 zł. płacisz tylko 20 zł na miejscu świadczenia usługi. Marki oferują bezpłatne lub wysoce zrabatowane oferty dla użytkowników Frendi, a płatności dokonywane są podczas odbioru u dostawcy. W przypadku gdy cena na portalu wynosi 0,00 zł testowanie odbywa się za darmo.

Dzięki integracji z Facebookiem użytkownicy Frendi mogą się dzielić swoimi rekomendacjami wśród swoich znajomych. W ten sposób tworzymy społeczność ludzi, którzy przekazują sobie informacje o markach, z których są zadowoleni.

Im więcej informacji uzupełnisz w swoim profilu tym więcej otrzymasz produktów i kuponów dopasowanych do swoich potrzeb. Unikniesz spamu, szumu informacyjnego i nieinteresujących ofert. Część kampanii kierowana jest tylko do użytkowników, którzy wypełnią wszystkie dane na portalu. Pamiętaj, Twoje dane są bezpieczne. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych osobowych. Wprowadzone dane służą tylko do analiz statystycznych, oraz umożliwiają wysyłanie produktów pod wskazany przez Ciebie adres oraz kontakt ze strony firmy kurierskiej.

Niezwykle ważnym aspektem jest dla nas bezpieczeństwo. Analogicznie do rozwiązań stosowanych w bankowości elektronicznej, frendi stosuje 256 bitowy standard szyfrowania transmisji oparty na protokole SSL. Szyfrowaniu danych podlega nie tylko transmisja między użytkownikiem frendi a systemem ale także między każdym składnikiem naszego systemu. Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne, profesjonalną serwerownię, współpracujemy z niezawodnymi dostawcami łącz internetowych, mamy 24h elektroniczny i w pełni zautomatyzowany monitoring sprawności działania - wszystko po to, aby Frendi spełniało najwyższe normy bezpieczeństwa.

Testowanie produktów i usług zostało stworzone po to, abyś mógł wyrazić swoją opinię, która dotrze do producenta, usługodawcy lub sieci, w której odebrałeś produkt. Dzięki Tobie marki będą mogły poprawić swój sposób działania. Ważne, by dawać rzetelne informacje zwrotne. Jeżeli cokolwiek nie spełniło Twoich oczekiwań - wyraź to w ankiecie i opisz w pytaniach otwartych. Twoja opinia dotrze do osób decyzyjnych - właścicieli, kierowników, dyrektorów - którzy zapoznają się z Twoją opinią i będą mogli dokonać ulepszeń swojej oferty.

Zadowoleni z usługi użytkownicy (dotyczy tylko użytkowników o statusie Brand Guru) mogą otrzymać dodatkowy rabat dla siebie i swoich znajomych. Jeżeli znajomi zdecydują się na zakup z dodatkowym rabatem otrzymanym dzięki Twojemu udziałowi w kampanii Frendi, to wówczas oferujący usługę wypłaci Tobie prowizję.

Nie pobieramy opłat za obsługę rozliczeń w programie afiliacyjnym. Użytkownicy Frendi nie ponoszą żadnych opłat za korzystanie z portalu.

Frendi docenia Twoją aktywność i przechodzisz na wyższe poziomy korzyści.

Startujesz z poziomu Testera. Tester ma do dyspozycji jeszcze ograniczoną ilość propozycji. Gdy sprawdzisz się w działaniu przechodzisz na poziom Ekspert. Tu znajdziesz już znacznie ciekawsze kampanie i więcej frajdy. Najwyższy poziom to Brand Guru. Daje Ci on dostęp do pełnej oferty Frendi i możliwość zarabiania przy okazji dobrej zabawy w ramach programu afiliacyjnego.

Tester - po zarejestrowaniu się w portalu:
- możesz wybrać do testowania jedną ofertę naraz
- po skorzystaniu z usługi lub produktu i wypełnieniu ankiety możesz wybrać kolejną ofertę

Ekspert - do poziomu Eksperta przejdziesz po zdobyciu 50 punktów, w tym co najmniej 30 punktów za wypełnienie ankiet i min. 15 punktów za udostępnienie swojej oceny na Facebooku.
- na tym poziomie możesz wybierać do testowania w jednym czasie 2 produkty lub usługi
- uzyskujesz dostęp do lepszych ofert dedykowanych dla Ekspertów

Brand Guru - aby przejść na poziom Brand Guru musisz zgromadzić 100 punktów, w tym co najmniej 60 pkt za wypełnienie ankiet i min. 30 punktów za udostępnienie swojej oceny na Facebooku.
- na tym poziomie możesz wybierać do testowania w jednym czasie 3 usługi lub produkty
- dostajesz dostęp do najlepszych ofert dedykowanych dla Brand Guru
- uzyskujesz możliwość zarabiania w programie afiliacyjnym Frendi


Punktacja:

Użytkownicy Frendi korzystając z portalu zdobywają punkty. Zasady są proste. Zdobywasz:
- 5 pkt na start (jednorazowo) za polubienie fanpage frendi.pl
- 5 pkt za udostępnienie dowolnej kampanii Frendi na Facebooku
- 10 pkt za wypełnienie ankiety (1 ankieta = 10pkt)
- 15 pkt za udostępnienie swojej oceny na Facebooku

Użytkownik, który nie wypełni ankiety w zamian za otrzymany produkt lub kupon na usługę zostanie zablokowany i nie będzie mógł brać udziału w kolejnych kampaniach. Tworzymy takie zabezpieczenie, aby grać fair w stosunku do firm, które oferują swoje produkty i usługi oczekując w zamian szczerej informacji zwrotnej od konsumentów.

Dawanie informacji zwrotnej to wypełnienie ankiety, którą możesz otrzymać od Frendi przed, w trakcie lub/i po skorzystaniu z wybranego produktu/usługi. Link do ankiety otrzymasz na maila. Wypełnienie ankiety zajmuje max. kilka minut. Każda oferta zawiera informacje z iloma ankietami wiąże się dane zamówienie.

Frendi to portal, w którym usługodawcy i producenci udostępniają swoje produkty lub usługi do przetestowania za darmo lub w bardzo korzystnej cenie, dostępnej tylko dla użytkowników Frendi. Niektóre usługi lub produkty są odpłatne (płatność następuje zawsze u dostawcy przy odbiorze), jednak jest to symboliczna kwota, która ma na celu pokrycie jedynie część kosztów związanych z udostępnieniem oferty.

Event to rodzaj specjalnej kampanii dla użytkowników Frendi. To wydarzenie, podczas którego użytkownicy Frendi zbierają się w określonym miejscu i czasie, i testują wspólnie produkty i usługi. Często, podczas eventu jest możliwość spotkania i porozmawiania z managerami marek, wymiany informacji i testowania usług/produktów. To również okazja do świetnej zabawy i integracji między ludźmi, którzy są Frendi :-)

Kampania refundacyjna polega na zakupie produktów objętych kampanią we wskazanych przez nas sklepach. Po weryfikacji paragonu i wypełnieniu ankiety, Twoje konto na portalu zostanie zasilone kwotą wskazaną w opisie kampanii. Dzięki integracji Frendi z PayPal, zebrane u nas środki bezpłatnie przelejesz na swój rachunek bankowy lub wykorzystasz na płatności za zakupy w Internecie. Kampanie refundacyjne nie są objęte limitem ilościowym, co oznacza, że możesz korzystać z kilku różnych kampanii refundacyjnych jednocześnie.

Zasady działania są proste:
1. Wybierasz interesujący Cię produkt lub produkty w ramach kampanii refundacyjnej
2. Dokonujesz zakupów produktów w sklepach wskazanych w opisie kampanii
3. Zachowujesz paragon. Na paragonie może być więcej pozycji niż tylko pozycje objęte refundacją, tak więc dokonujesz normalnych zakupów dodatkowo kupując produkty objęte kampanią
4. Do 48h na Twoim profilu aktywowane będzie pole do wpisania numeru paragonu za dokonane zakupy
5. Jeżeli numer paragonu zostanie pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz ankietę do wypełnienia
6. Po wypełnieniu ankiety, naliczony zostanie zwrot pieniędzy za dokonane zakupy objęte kampanią
7. Środki pieniężne możesz bezpłatnie przelać na swoje konto bankowe lub wykorzystać na zakupy w Internecie (wypłaty realizowane są przez PayPal). Więcej o integracji konta PayPal z kontem Frendi znajdziesz w zakładce Refundacje na Twoim Profilu

Oświadczenie jest zgodą na przetwarzanie Twoich danych. Po uzyskaniu od Ciebie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych, możesz zostać poproszony o podanie danych ujawniających Twoje pochodzenie etniczne, dotyczących stanu zdrowia, nałogów lub życia seksualnego, takie jak: pytanie to czy jesteś osobą palącą, czy jesteś uczulony na jakieś składniki itp.

Wszystkie informacje są podawane przez Ciebie dobrowolnie, ale dzięki temu jesteśmy w stanie zaprosić Cię do naszych kampanii (niektóre kampanie mają w swoich ankietach pytania o dane wrażliwe, w związku z czym mogą być udostępnione tylko dla użytkowników, którzy wypełnili i przesłali oświadczenie). Dlatego jeśli chcesz brać udział w naszych akcjach – wydrukuj, podpisz i odeślij oryginał do nas!

Wydrukowane i poprawnie wypełnione zgłoszenie prosimy o wysłanie na adres:

MS Consulting Group s.c., ul. Zana 11a, 20-601 Lublin, Z dopiskiem „Frendi”

Gdy tylko dokument dotrze do nas i wprowadzimy go do naszego systemu, oświadczenie będzie zaznaczone w Twoim Panelu. Wprowadzenie danych może trwać do 14 dni od momentu otrzymania przez nas oświadczenia.

Twoją misją jest przetestowanie oferty, przekazanie informacji zwrotnej w postaci ankiety, gdzie możesz wyrazić swoje zdanie, opinię i podzielić się swoimi pomysłami bezpośrednio z markami. Jeśli będziesz zadowolony, nie zapomnij polecić oferty swoim znajomym poprzez Facebook`a. Doceniaj marki, które są Frendi i chcą razem z Tobą współtworzyć lepsze produkty i usługi.